Author: z***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: i love it , the ipad comes with everything and has good storage
Màu sắc: màu đen
Price: 1.630.400₫
Original Price: 1.941.000₫
| Material | ABS |
| Batteries Included | Yes |
| Display Type | OLED |
| Screen Resolution | 1280 x 800 |
| Condition | New |
| Color | Blue |
| Screen Size | 10.1" |
| Operating System | Android |
| CPU Brand | MTK |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Battery Type | UN 3480 |
| Screen Size Range | 9"-10.9" |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 6000-6999mAh |
| Network | None |
| SKU | se25040320020997109 |
Author: z***1
Date:
Review: i love it , the ipad comes with everything and has good storage
Màu sắc: màu đen
Author: r***a
Date:
Review: Wonderful 😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊
Màu sắc: Bạc
Author: n***d
Date:
Review: best purchase ever looks good so far im just trying to download a few apps let's see if it does or not
Màu sắc: màu đen
Author: b***4
Date:
Review: good thank you👍👍👍👍👍👍
Màu sắc: Màu xanh lam
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm